Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms
Denne indkvartering ligger 3 km fra Reserva Marina Arrecife de la Isla Verde og 3,1 km fra El San Juan Casino.
Stedet ligger i Isla Verde kvarter og mindre end 5 km fra byens centrum. Hotties Bar and Restaurant og Faccio Pizza kan nås på 25 minutters gågang derfra.
- Lokale seværdigheder
- Barbosa Park2,6 km
- Centro Europa4,5 km
- El Teatro4,6 km
- Ocean Park Beach3,4 km
- Lufthavne
- San Juan Luis Munoz Marin Lufthavn4,1 km
- Togstationer
- Sagrado Corazon Station3,5 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger San Juan Luis Munoz Marin fra Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa?
Der er 5 km mellem San Juan Luis Munoz Marin og Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa er 420$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casamar House Whit Pool 3 Bedrooms 3 Bathrooms villa med deres kæledyr.